Monika Prus Zielińska - prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem. Prezes Zarządu Prus Konsulting sp. z o.o. Członek Rady Nadzorczej Servcom sp. z o.o. - firmy działającej w branży telekomunikacyjnej, będącej wiodącym dostawcą usług na terenie woj. wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Wcześniej była szefem działu obsługi prawnej w Cenos sp. z o.o. Specjalizuje się w: prawie handlowym i telekomunikacyjnym oraz prawie własności intelektualnej.

Andrzej Prus - prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wspólnik zarządzający w firmie Prus Konsulting Sp. z o.o. Doradza firmom z branży telekomunikacyjnej oraz budowlano-deweloperskiej. Wcześniej doradzał m.in. międzynarodowemu koncernowi farmaceutycznemu Martin Bauer (właściciel marki Phytopharm) oraz producentowi herbat Premium Foods S.A. (właściciel marki VITAX). Ekspert w Ministerstwie Sprawiedliwości w latach 2005 – 2007. Specjalizuje się obsłudze prawno-gospodarczej procesów inwestycyjnych, w szczególności w branży budowlano-deweloperskiej i telekomunikacyjnej.

 Michał Kłaczyński – prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem. Współpracuje jako ekspert z Komisją Europejską (własność intelektualna), oraz jako wykładowca ze Szkołą Główną Handlową. Specjalizuje się w prawie konkurencji i prawie UE, międzynarodowym prawie gospodarczym (negocjowanie transakcji), prawie własności intelektualnej oraz doradztwie legislacyjnym (prawo polskie i UE). Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz na Harvard Law School (LL.M.). Został wyróżniony w międzynarodowym rankingu prawników Legal 500 (kategoria prawo konkurencji, 2009 r.) oraz w rankingu prawników Tygodnika Wprost („Orły Temidy”, 2004 r.).